влевовправо

Набір автомобіліста ТОП комплектація. Сумка з логотипом авто.
- В наличии
- Код: 9997
2 100 ₴
+380 (63) 215-01-71
Ігор
- +380 (99) 919-92-23Ігорь
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір автомобіліста З ЯКІСНОЮ комплектацією!
Сумка з логотипом авто!
Для набору використовуються лише якісні комплектуючі!
Комплектаці
| Сумка | З логотипом авто, 2 відділеня, розмір 52\32\18 см |
|---|---|
| Трос | Виробник: БЕЛАВТО 4,5Т 5 метрів |
| Аптечка | АМА1 гост стандарт |
| Пикурювачі | Виробник: БЕЛАВТО |
| Знак аварійний | Широкий в пластиковому фулярі |
| Вогнегасник | Порошковий 1кг (Сертифікований) |





| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вес | 5 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | БЕЛАВТО |
- Цена: 2 100 ₴









